



Saag Worcraft TS-2000A, 2000W, 250x30x24T, 240V, IPX0, laud, 2 tasuta ketast
Worcrafti lauasaag on mõeldud isetegijatele, aga ka professionaalsetele käsitöölistele. See tagab mis tahes sobiva suurusega puidu piki- ja põikisuunalise lõikamise (ainult põikisuunalise peatusega). Sobivate saeketaste abil saab lõigata ka värvilisi metalle, kergeid ehitusmaterjale ja plastikut. Eeliseks on reguleeritav lõikesügavus ja lõikekõrgus ning lõikenurga reguleerimise võimalus. Saag on varustatud ülekoormuskaitsega lülitiga, mis on ka tolmukindel. Sellel on ka läbipaistev turvasaeketta kate koos imivoolikuga. Võimalik on ka parema/vasaku laua eraldusvõime 583x165 mm. Tarvikute hulka kuulub ka 2 ketast.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Saelehe hammaste arv | 24 |
| Sisend | S1: 1800W, S6 25%: 2000W |
| Lõikesügavus 45° juures | 65 mm |
| Lõikesügavus 90° juures | 85 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 5,000 p/min |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Laua kõrgus | 0-85 mm |
| Saelehe paksus | 2,8 mm |
| Saelehe läbimõõt | 250 mm |
| Laua pöörlemisulatus | 0-45° |
| Väljatõmbeühenduse läbimõõt | 35 mm |
222.34€ /tk
Maksudeta: 183.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1130550
- Kaal: 22.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163026067
- Riik: China