



Saag Worcraft TS12-165, 1200W, 54 mm, ketassaag, sukeldamine
Sukelketassaega Worcraft TS12-165 tehakse puitu piki- ja põikisuunalisi lõikeid kindlal pinnasel nii sirge kui ka kaldlõikega. Sobivate saekettadega saate lõigata ka värvilistest metallidest (nt profiilidest), kergetest ehitusmaterjalidest või plastist valmistatud õhukese seinaga materjale. Mustmetallide töötlemine ei ole lubatud. Saag on varustatud võimsa mootoriga võimsusega 1200 W. Võimalus reguleerida lõikesügavust ja lõikenurka. Pakend sisaldab 2x 70 cm juhtsiine.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Saelehe hammaste arv | 24 |
| Sisend | 1200 W |
| Lõikesügavus 45° juures | 42 mm |
| Lõikesügavus 90° juures | 55 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 5200 p/min |
| Lõikeketas | 165 mm |
| Aku tüüp | Worcraft |
155.00€ /tk
Maksudeta: 128.10€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1130876
- Kaal: 5.90kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905868400083
- Riik: China