
Worcraft TC08-180 lõikur, 330x360 mm, 800W, elektriline, sillutuskivide ja plaatide jaoks
Plaadilõikur sobib erinevate seina- ja põrandaplaatide lõikamiseks maksimaalse plaadisuurusega 500 x 500 x 35 mm. Teemantketta saab vahetada klient. Tööriista ei ole lubatud kasutada muude materjalide jaoks. Plaadilõikur on varustatud kaitseklassiga IPX4 pritsmevee eest. Maksimaalne lõikesügavus 45 ° juures on 17 mm ja 90 ° juures 34 mm. Plaadilõikuriga on kaasas ka praktiline veealuse joonlaud ning olemas on ka kaitsekate ja lukustustihvt.
| Default | |
| Helirõhu tase | 92 dB(A) |
| Müra | 105 dB |
| Laua mõõtmed | 360 x 330 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 2 950 min<sup>-1</sup> |
| Ketta mõõtmed | ? 180 x ? 22,2 × 2,2 mm |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 800 W |
| Lõikesügavus 45° juures | 17 mm |
| Lõikesügavus 90° juures | 34 mm |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kaitseklass | IPX4 |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 2,950 p/min |
| Maksimaalne lõikesügavus 90° | 34 mm |
| Maksimaalne lõikesügavus 45° | 17 mm |
| Laua kallutamine | 0-45° |
| Akustiline võimsuse tase | 105 dB(A) |
| Vibratsiooni | < 2,5 m/s<sup>2</sup> |
81.31€ /tk
Maksudeta: 67.20€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 212139
- Kaal: 10.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014859
- Riik: China