
Löökpuur Worcraft RH15-32X on mõeldud löökpuurimiseks ja meiseldamiseks betoonis, tellises, kivis, puidus, plastis, metallis, samuti kruvimiseks (spetsiaalsete tarvikute abil). Selle toote lööksüsteem ületab betooni puurimisel traditsioonilist käsipuurit. Haamertrellil on võimas mootor. Maksimaalne puurimisläbimõõt on 40 mm puidus, 13 mm terases ja 32 mm betoonis. See töötab kiirusel kuni 950 pööret minutis ja löökide arv ulatub maksimaalselt 4300 lööki minutis.
Haamer pakub mitmeid praktilisi funktsioone, nagu puurimine, löökpuurimine, meiseldamine. Samuti on võimalik reguleerida lõikenurka, puurimissügavust, pöörlemissuunda ja ka kiirust/lööki. Haamrit tuleb kasutada täiendava käepidemega. Lisakäepide muudab töö lihtsamaks ja tagab parema haarde. Töörežiimi valikulüliti võimaldab seadistada lööktrelli erinevatele töörežiimidele: metalli ja puidu puurimisrežiim / betooni ja kivi haamri puurimisrežiim / meiseldusrežiim.
| Default | |
| Haamri tüüp | Kombineeritud |
| Kiirus ilma koormuseta | 0 - 950 min<P>-1</juh> |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Löögienergia | 4 J |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Betooni puurimine | 32 mm |
| Tabamuste arv | 0 - 4 300 min<juh>-1</juh> |
| Terase puurimine | 13 mm |
| Klambrid | SDS + |
| Puidu puurimine | 40 mm |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114776
- Kaal: 8.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061815
- Riik: China