









Haamer Warcraft RH09-26A, 820W, SDS+
Elektrooniline puurhaamer Worcraft RH09-26A sobib suurepäraselt kõvade materjalide puurimiseks ja lõikamiseks. Oma väikese kaalu ja eriti tugeva 820 W võimsusega saab sellest suurepärane abimees igale hobikasutajale. Võrreldes traditsiooniliste põrktrellidega on selle eeliseks haamrisüsteem ja see saab probleemideta hakkama betooniga (puurimissügavus 26 mm), puiduga (40 mm), plasti ja terasega (13 mm).
Haamer on mõeldud kasutamiseks koos kõigi standardsete SDS+ tarvikutega. Sellel on praktiline ON/OFF lüliti, a Lüliti töörežiimi valimiseks ja muuhulgas võimaldab muuta löögikiirust (0 kuni 4,800 minutis) ja isegi puurimissügavust. Abikäepide, mis on mõeldud nii parema- kui ka vasakukäelistele, muudab teie töö lihtsamaks.
Pakett sisaldab:
- 1x peitel,
- 1x nael,
- 3x puur.
| Default | |
| Haamri tüüp | Kombineeritud |
| Kiirus ilma koormuseta | 0 - 1,300 min<sup>-1</sup> |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Löögienergia | 3 J |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Betooni puurimine | 26 mm |
| Tabamuste arv | 0 - 4,800 min<sup>-1</sup> |
| Löögi tüüp | mehaanik |
| Terase puurimine | 13 mm |
| Klambrid | SDS + |
| Puidu puurimine | 40 mm |
| Elektrijäätmed | Jah |
72.81€ /tk
Maksudeta: 60.17€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113175
- Kaal: 5.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023352456
- Riik: China