
Löökpuur Worcraft RH15-40X on mõeldud löökpuurimiseks betoonis, tellises, kivis, puidus, plastis, metallis, samuti kruvide keeramiseks (spetsiaalsete tarvikute abil). Selle toote lööksüsteem ületab betooni puurimisel traditsioonilist käsipuurit. See toode on ette nähtud kasutamiseks koos kõigi standardsete SDS-max® tarvikutega. Maksimaalne puurimisläbimõõt on puidus 40 mm, terases 16 mm ja betoonis 40 mm. See töötab kiirusel kuni 590 pööret minutis ja löökide arv ulatub maksimaalselt 4000 lööki minutis.
Haamer pakub mitmeid praktilisi funktsioone, nagu löökpuurimine ja meiseldamine. Haamrit tuleb kasutada täiendava käepidemega. Lisakäepide muudab töö lihtsamaks ja tagab parema haarde. Töörežiimi valimise lüliti võimaldab seadistada haamertrelli erinevatele töörežiimidele: betooni ja kivi haamri puurimisrežiim ja peitlirežiim.
| Default | |
| Haamri tüüp | Kombineeritud |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Betooni puurimine | 40 mm |
| Tabamuste arv | 0 - 4 000 min<juh>-1</juh> |
| Terase puurimine | 16 mm |
| Klambrid | SDS-max® |
| Puidu puurimine | 40 mm |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114777
- Kaal: 11.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061822
- Riik: China