









Kruvikeeraja Strend Pro NPT-SDD3,6V, aku + 12 bitti
- Mini juhtmeta kruvikeeraja on käepärane abimees, mida hindate igas majapidamises. See on mõeldud poltide ja mutrite pingutamiseks ja lõdvendamiseks. Tänu suurusele 15 x 5 cm saate seda alati taskus kaasas kanda. - Spindlilukk võimaldab seda kasutada käsitsi ilma akuajamita. - Komplektis on Micro USB kaabel, 1x kahepoolne otsik (10 cm), 1x magnetiline bitihoidja, 12 bitti (PH1, PH2, PH3, PL3, PL4, PL5, T20, T25, T30, H3, H4, H5)
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 2 Nm (akuga) / 10 Nm (käsitsi) |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Aku pinge | 3,6 V |
| Akude arv | 1 |
| kohver | EI |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 280 p/min |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Aku mahutavus | 900 mAh |
| Laadimisaeg (min) | 60 |
| Klambri läbimõõt | 1/4" |
| Akutööriista tüüp | Juhtmeta kruvikeeraja |
| Patarei | Jah |
19.36€ /tk
Maksudeta: 16.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213143
- Kaal: 0.38kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163029020
- Riik: China