









Worcraft CD-12LiA kruvikeerajat saate kasutada puidu, metalli, keraamika, plasti ja betooni puurimisel. Võite kasutada ka kruvikeerajat või lõigata sellega niite. Kruvikeeraja on varustatud kahe erineva hammasrattaga, millega saate hakkama mis tahes tööga. 1. aste saavutab kuni 400 pööret minutis ja 2. aste kuni 1300 pööret minutis. Isegi kõige nõudlikumate kruvide lahti keeramine on lihtne maksimaalse pöördemomendiga 24 Nm. Kruvikeeraja toiteallikaks on 12 V tipptasemel liitiumioonaku. Pärast tühjendamist eemaldage see lihtsalt ja laadige.
Lisaks on kruvikeeraja varustatud mitmete suurepäraste funktsioonidega. Kruvikeeraja võimaldab nii paremat kui ka vasakpoolset tööd. Sobiva pöördemomendi määramiseks keerake rõngast. Kruvikeeraja lülitatakse sisse nuppu vajutades, kui see vabastatakse, peatab pidurifunktsioon kohe padruni pöörlemise. Samuti rõõmustab teid ergonoomiline libisemisvastane käepide, mis tagab tööl absoluutse mugavuse. LED-tuli annab märku aku madalast tasemest. Kruvikeeraja tarnitakse ümbrises, millel on põhiline puuride ja otsikute komplekt.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 24 Nm |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Parem-/vasakpoolne rool | Jah |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Aku pinge | 12 V |
| Akude arv | 2 |
| kohver | Jah |
| Terase puurimine | 10 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Puidu puurimine | 20 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 1. käik: 0 – 400 / 2. käik: 0 – 1,300 pööret minutis |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Aku mahutavus | 1 300 mAh |
| Laadimisaeg (min) | 60 |
| Klambri läbimõõt | 0,8 – 10 mm |
| Akutööriista tüüp | Juhtmeta kruvikeeraja |
| Koputama | EI |
| Puurimine | Jah |
| Patarei | Jah |
| Pöördemomendi seadistamine | 20+1 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113113
- Kaal: 2.64kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163035885
- Riik: China