



Worcraft CHD-S20LiBA kruvikeeraja on mõeldud puidu, metalli, keraamika, plasti ja betooni puurimiseks. See sobib ka kruvide keeramiseks ja keermestamiseks. Kruvikeeraja on varustatud elektroonilise kiiruse reguleerimise ning vasakule ja paremale pöörlemisega. Kruvikeeraja töötab maksimaalsel kiirusel 1600 pööret minutis. Kruvikeeraja maksimaalne pöördemoment on 50 Nm ja sellel on võimalus reguleerida pöördemomenti 20 sammuga, mis aitab vältida kruvipeade või puurpeade kahjustamist. Kruvikeeraja kinnitusläbimõõt on 0,8-10 mm. Maksimaalne puurimisläbimõõt on terases 10 mm ja puidus 40 mm. Kruvikeeraja on varustatud ka LED-valgustuse, metallist padruni ja ergonoomilise libisemiskindla käepidemega. Kompaktset konksu kasutatakse kruvikeeraja rihmale riputamiseks. Tavaline laadimisaeg on umbes 1-1,5 tundi. Aku on ülelaadimise eest kaitstud termokaitsmega, nii et see püsib laadijas pikemat aega ilma kahjustusteta (kuid mitte kauem kui 24 tundi).
Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 50 Nm |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Parem-/vasakpoolne rool | Jah |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Aku pinge | 20 V |
| Akude arv | 1 |
| kohver | EI |
| Terase puurimine | 10 mm |
| Puidu puurimine | 40 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 1600 pööret minutis |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Laadimisaeg (min) | 60-90 min |
| Klambri läbimõõt | 0,8 – 10 mm |
| Pöördemomendi seadistamine | 20+1+1 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114835
- Kaal: 1.30kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163069453
- Riik: China