









Löökvõti Worcraft IW-1000 on mõeldud kruvide ja poltide sisse- ja lõdvendamiseks, samuti mutrite pingutamiseks ja lõdvendamiseks. Võimas 1020 W mootor tagab mis tahes kruvi sisse- või lõdvenemise. Maksimaalne pöörlemismoment on 500 Nm. Mutrivõtme kinnitusläbimõõt on 1/2 ''. Selle pöörete arvul 2700 pole kindlasti konkurentsi. Elektriline löökvõti saab toite otse 230 V pistikupesast.
Mutrivõtmel on palju kasulikke funktsioone. Ühe nupuvajutusega saab seda pöörata vasakule või paremale. Kinnituspeade montaaži saab teha igaüks. Samuti saate nautida ergonoomilist libisemisvastast käepidet, mis muudab sellega töötamise mugavaks ja turvaliseks. Mootori ülekoormuse pärast pole vaja muretseda, impulssmehhanism lülitub teatud väärtuse saavutamisel automaatselt välja.
Tõhus löökvõti Worcraft IW-1000 muudab teie töö lihtsamaks nii majapidamises kui ka töökojas, nii et hankige see nii kiiresti kui võimalik.
| Default | |
| Löökide arv | 2,700 min<sup>-1</sup> |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 500 Nm |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 1 020 W |
| kohver | EI |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 2 600 pööret minutis |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Klambri läbimõõt | 1/2“ |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119331
- Kaal: 6.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014866
- Riik: China