









Elektriline löökvõti Worcraft IW-500 on mõeldud poltide lõdvendamiseks ja pingutamiseks, samuti sobiva suurusega mutrite pingutamiseks ja lõdvendamiseks. Kruvide lõdvendamise tõhususe tagab pöördemoment kuni 400 Nm. Teisest küljest tagab töö ergonoomika täiuslik tasakaal ja libisemisvastase materjaliga kaetud käepide. Mutrivõti sobib ideaalselt nii autotöökotta kui ka koduseks kasutamiseks, näiteks rataste vahetamisel, sõiduautode remondil või montaažitöödel. Kerge ja kompaktne disain muudab selle seadmega töötamise lihtsamaks ja mugavamaks. Mutrivõtme kinnitusläbimõõt on 1/2 . Löökide arv on ületamatu, kuni 3300 minutis. Elektrivõti saab toite otse tavalisest 230 V vooluvõrgust. Mutrivõti pakub mitmeid kasulikke funktsioone. Lihtsa nupuvajutusega saab juht pöörata vasakule ja paremale. Pistikpäid saab paigaldada absoluutselt igaüks. Te ei pea muretsema mootori ülekoormamise pärast, impulssmehhanism lülitub nimikoormuse saavutamisel automaatselt välja.
Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Löökide arv | 3 300 min<sup>-1</sup> |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 400 Nm |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 450 W |
| kohver | Jah |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 3,300 p/min |
| Klambri läbimõõt | 1/2" |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119623
- Kaal: 4.15kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5904183487977
- Riik: China