









Puur Warcraft ID-800, 800 W, 13 mm võti, haamer
Lööktrelli võimsus on 800 W ja 0–2700 pööret minutis. See on mõeldud telliste, betooni ja kivi puurimiseks, samuti puidu, metalli, keraamika ja plasti puurimiseks. Puur pakub kiiruse reguleerimist, reguleeritavat kiirust ja ka metallist padrunit. See on varustatud elektroonilise kiiruse reguleerimise ja vasakule/paremale pöörlemisega. See sobib ka kruvimiseks või keermestamiseks. Puur on varustatud kiiruse reguleerimisega sisse/välja lülitiga. Sellel on lüliti pöörlemissuuna muutmiseks, lüliti puurimisfunktsiooni valimiseks ja mehaanilise kiiruse lüliti. Turvalisuse tagab lukustusnupp.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 800 W |
| Betooni puurimine | 13 mm |
| Terase puurimine | 10 mm |
| Puidu puurimine | 20 mm |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Tasuta keerutused | 0 - 2 700 p/min |
| Aku tüüp | Worcraft |
| patrona | 0 - 13 mm |
45.74€ /tk
Maksudeta: 37.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113060
- Kaal: 2.88kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023398546
- Riik: China