









Akutrell-kruvikeeraja Worcraft CD-20LiH on mõeldud puidu, metalli, keraamika, plasti ja betooni puurimiseks. Saate seda kasutada ka kruvide keeramiseks ja keermelõikamiseks või isegi puurhaamrina. Võimas puur suudab saavutada maksimaalse pöörlemismomendi 50 Nm. See saab hakkama erinevat tüüpi materjalidega, kasutades 2 erinevat kiirusastet. 1. tasemel on 0-400 pööret minutis ja 2. astmel 0-1550 pööret minutis. Metallist padrunile saab kinnitada puurid läbimõõduga 0,8-13 mm. Puuri toiteallikaks on eemaldatav liitiumioonaku, millel on kõrge eluiga ja kiire laadimine.
Külvikul on ka palju kasulikke funktsioone. Ühe lüliti vajutusega saate vahetada vasakule ja paremale pöörlemise vahel. Rõnga pööramine kontrollib pöördemomenti isegi kõige tugevamate kruvide väljalöömiseks. Mugavuse töö ajal tagab ergonoomiline libisemisvastane käepide. Külvikul on ka haamri. Puur on pakendatud stiilsesse ümbrisesse, millega see on hoiustatav ja kaasaskantav.
Kõrge efektiivsuse ja vastupidavuse kombinatsioon muudab puuri Worcraft CD-20LiH turul ainulaadseks. Tellige see esimesel võimalusel.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 50 Nm |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Parem-/vasakpoolne rool | Jah |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Aku pinge | 20 V |
| Akude arv | 2 |
| kohver | Jah |
| Terase puurimine | 12 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Puidu puurimine | 30 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 1. käik: 0 – 400 / 2. käik: 0 – 1,550 pööret minutis |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Aku mahutavus | 2 Ah |
| Laadimisaeg (min) | 60 |
| Akutööriista tüüp | Juhtmeta kruvikeeraja |
| Koputama | Jah |
| Puurimine | Jah |
| Patarei | Jah |
| patrona | 0,8 - 13 mm |
| Pöördemomendi seadistamine | 25 + 1 + 1 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113884
- Kaal: 3.78kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023335527
- Riik: China