
Workcraft ID-1050 trell, 1050 W, 16 mm võti, haamerpuur
| Default | |
| Maksimaalne puurimise läbimõõt | puit 30 mm, betoon 16 mm, teras 10 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 0^^Tilda1 100/2 800 p/min |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 1 050 W |
| Betooni puurimine | 16 mm |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Terase puurimine | 12 mm |
| Puidu puurimine | 26 mm |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Tasuta keerutused | 1 100 - 2 800 p/min |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Klambri läbimõõt | 0^^Tilde16 mm |
| patrona | 0 - 16 mm |
77.50€ /tk
Maksudeta: 64.05€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113798
- Kaal: 4.52kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023325061
- Riik: China