









Lamp Strend Pro, SMD LED 2835, 1000 lm, lakke ja seinale, ümmargune, IP54
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 1 000 lm |
| Sisend | 14 W |
| Kaitseklass | II |
| katvus | IP54 |
13.31€ /tk
Maksudeta: 11.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172575
- Kaal: 0.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163062140
- Riik: China