
Lamp Strend Pro Worklight CWL1110, COB+XPE LED 200 lm, 1200 mAh, töö, magnet, USB laadimine
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 200 lm |
| Sisend | 3+3 W |
| Tööaeg (min) | 150 - 180 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Tööaeg | 2,5-3 h |
| Kaitseklass | III |
| Aku mahutavus | 1 200 mAh |
| katvus | IPX4 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 150 |
| Lambi tüüp | tõrvik |
12.33€ /tk
Maksudeta: 10.19€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171672
- Kaal: 0.19kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163021864
- Riik: China