
Lamp Strend Pro Worklight CWL1128, COB LED 300 lm, 1200 mAh, töö, magnet, timmitav, USB laadimine
| Default | |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 300 lm |
| Sisend | 10 W |
| Tööaeg (min) | 180 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Tööaeg | 3 h |
| Aku mahutavus | 1 200 mAh |
| katvus | IPX2 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 2 h |
9.91€ /tk
Maksudeta: 8.19€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171673
- Kaal: 0.23kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163021871
- Riik: China