



Reflektor Strend Pro Floodlight LED AG, 10 W, 800 lm, IP65
Reflektor Floodlight LED AG-HFLAL10W on praktiline ja särav täiendus igasse kuuri või garaaži. LED-lamp on valge valguse allikas, mis sarnaneb tavalise päevavalgusega. Selle heledus saavutab kuni 800 lm ja võimsus on 10 W. Peamine eelis on võimalus seada valgustusnurka vahemikus 0 kuni 120 °. LED-lamp on valge valguse allikas, mille värvitemperatuur on 4000 K, mis sarnaneb tavalise päevavalgusega.
Helkuri korpus on valmistatud vastupidavast materjalist ja on kaitstud koodiga IP65, mis tähendab vastupidavust vihmale ja tolmuosakestele. Helkuri saab paigaldada seinale, lakke või lihtsalt asetada maapinnale, kasutades pakendis olevat alust.
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | Kohtvalgus |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 800 lm |
| Sisend | 10 W |
| Toitekaabel | 15 cm H05RN-F 3G 1.0 mm<sup>2</sup> |
| Kaitseklass | mina |
| Elektrijäätmed | Jah |
| võimsustegur | 0,5 |
| katvus | IP65 |
| laadimine | EI |
| Värviedastuse indeks | > 80 |
5.75€ /tk
Maksudeta: 4.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171415
- Kaal: 0.25kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014101
- Riik: Hong Kong