



Reflektor Strend Pro Floodlight LED AG, 50 W, 4000 lm, IP65
Prožektori LED AG-HFLAL50W on praktiline ja selge täiendus igasse kuuri või garaaži. LED-lamp on valge valguse allikas, mis iseloomustab päevavalgust. Selle jõud on kuni 4000 lm ja sisendvõimsus 50 W. Selle eeliseks on võimalus? valgustusnurga seaded vahemikus 0 kuni 120 °.
Helkuri korpus on valmistatud vastupidavast materjalist ja on kaitstud IP65 astmega, eo tähendab vastupidavust? vihma ja tolmu eest. Kas helkurit on võimalik paigaldada aluse abil? seinale, lakke või lihtsalt panna? alla.
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | Kohtvalgus |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 4 000 lm |
| Sisend | 50 W |
| Toitekaabel | 15 cm H05RN-F 3G 1.0 mm<sup>2</sup> |
| Kaitseklass | mina |
| võimsustegur | 0,9 |
| katvus | IP65 |
| laadimine | EI |
| Värviedastuse indeks | > 80 |
19.72€ /tk
Maksudeta: 16.30€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171754
- Kaal: 0.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163027262
- Riik: Hong Kong