



Reflektor Strend Pro Floodlight LED AGP, 20W, 1600 lm, IP44, liikumisandur
Prožektori LED AG-HFLAL20W-P helkur on praktiline ja särav täiendus igasse kuuri või garaaži. LED-lamp on valge valguse allikas, mille värvitemperatuur on 4000 K, mis sarnaneb tavalise päevavalgusega. Selle heledus saavutab kuni 1600 lm ja võimsus on 20 W.
Peamine eelis on helkuri põhjas asuv liikumisandur, mis lülitab valguse sisse kohe tuppa sisenemise hetkel. Võimalus seada valgustusnurka vahemikus 0 kuni 120 ° on suureks abiks keeruliste ülesannete täitmisel.
Helkuri korpus on valmistatud vastupidavast materjalist ja on kaitstud koodiga IP44, mis tagab vastupidavuse tahketele osakestele ja veele. Helkuri saab paigaldada seinale, lakke või lihtsalt asetada maapinnale, kasutades pakendis olevat alust.
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | Anduri helkur |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 1 600 lm |
| Sisend | 20 W |
| Toitekaabel | 15 cm H05RN-F 3G 1.0 mm<sup>2</sup> |
| Kaitseklass | mina |
| Elektrijäätmed | Jah |
| võimsustegur | 0,5 |
| ajaline viivitus | 10 ± 3 sek – 10 ± 2 min |
| katvus | IP44 |
| laadimine | EI |
| Tuvastamise kaugus | 8 ± 2 m |
| Värviedastuse indeks | > 80 |
17.91€ /tk
Maksudeta: 14.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171419
- Kaal: 0.40kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014149
- Riik: Hong Kong