
Reflektor Strend Pro Worklight SMD LED 3271, 10 W, 7,4 V/2200 mAh, 800 lm, töö, IP54, laadimine
Igal majameistril peab olema eredalt valgustatud töökoda. Kaasaskantav laetav LED-valgusti Worklight LY3271H-1 on valge valguse allikas, mis vastab oma olemuselt päevavalgusele. Valguse temperatuur on 4000 K ja valgustugevus varieerub vahemikus 700-800 lm.
Helkuri eeliseks on valguse intensiivsuse seadistamise võimalus (25%, 50%, 100%). Helkuripeal on reguleeritav valgusnurk vahemikus 0 kuni 180°. Tänu kaitsekoodile IP54 on helkuri pind vastupidav vihmale ja tolmuosakestele.
LED-valgusti Worklight LY3271H-1 ainulaadne omadus on võimalus seda kasutada aku laadimise ajal. Tänu 2400 Ah aku mahutavusele võib see süttida kuni kolm tundi pärast laadimist.
| Default | |
| Tip | kaasaskantav helkur |
| Väljundvool | 500 mA (laadija) |
| Aku kestvus | 2 aastat |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 700 - 800 lm |
| Sisend | 10 W |
| Tööaeg (min) | 180 |
| Aku pinge | 7,4 V |
| Tööaeg | 3 h |
| Kaitseklass | III |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Valgustusaeg täisvõimsusel | 3 h |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Väljundpinge | 12 V (laadija) |
| Aku mahutavus | 2,2 Ah |
| katvus | Helkur: IP54, Laadija: IP20 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 240 - 300 |
| Max. valgustatud ala | 407 cm<sup>2</sup> |
45.98€ /tk
Maksudeta: 38.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171414
- Kaal: 1.18kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014088
- Riik: Hong Kong