
Reflektor Strend Pro Worklight SMD LED 3272, 20 W, 7,4 V/4400 mAh, 1600 lm, töö, IP54, laadimine
Igal majameistril peab olema eredalt valgustatud töökoda. Kaasaskantav laetav LED-valgusti Worklight LY3272H-1 on valge valguse allikas, mis vastab oma olemuselt päevavalgusele. Valguse temperatuur on 4000 K ja valgustugevus varieerub vahemikus 1500-1600 lm.
Helkuri eeliseks on valguse intensiivsuse seadistamise võimalus (25%, 50%, 100%). Helkuripeal on reguleeritav valgusnurk vahemikus 0 kuni 180°. Tänu kaitsekoodile IP54 on helkuri pind vastupidav vihmale ja tolmuosakestele.
LED-valgusti Worklight LY3272H-1 ainulaadne omadus on võimalus seda kasutada aku laadimise ajal. Tänu kuni 4400 Ah aku mahutavusele võib see süttida kuni kolm tundi pärast laadimist.
| Default | |
| Tip | kaasaskantav helkur |
| Väljundvool | 1,000 mA (laadija) |
| Aku kestvus | 2 aastat |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 1 500 - 1 600 lm |
| Sisend | 20 W |
| Tööaeg (min) | 180 |
| Aku pinge | 7,4 V |
| Kaitseklass | III |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Valgustusaeg täisvõimsusel | 3 h |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Väljundpinge | 12 V (laadija) |
| Aku mahutavus | 4,4 Ah |
| katvus | Helkur: IP54, Laadija: IP20 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 300 - 360 |
| Max. valgustatud ala | 664 cm<sup>2</sup> |
55.06€ /tk
Maksudeta: 45.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171467
- Kaal: 1.88kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014880
- Riik: Hong Kong