
Reflektor Strend Pro Worklight SMD LED 3272, 30 W, 11,1 V/4400 mAh, 2400 lm, töö, IP54, laadimine
Igal isetegemisel peab olema eredalt valgustatud töökoda. Worklight LY3273H-1 kaasaskantav laetav LED-taskulamp on valge valguse allikas, mis sobib päevavalguse iseloomuga. Valguse temperatuur on 4000 K ja selle heledus varieerub vahemikus 2300-2400 lm.
Helkuri eeliseks on võimalus reguleerida valguse intensiivsust (25%, 50%, 100%). Helkuripeal on reguleeritav valgusvihu nurk vahemikus 0 kuni 180°. Tänu IP54 kaitseklassile on helkuri pind vastupidav vihmale ja tolmuosakestele.
Worklight LY3273H-1 LED-valgusti ainulaadne omadus on see, et seda saab kasutada ka aku laadimise ajal. See võib süttida kuni kolm tundi pärast laadimist.
| Default | |
| Tip | kaasaskantav helkur |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 2300-2400 lm |
| Sisend | 30 W |
| Tööaeg (min) | 180 |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Kaitseklass | III |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Aku mahutavus | 4,4 Ah |
| katvus | Helkur: IP54, Laadija: IP20 |
| laadimine | N/A |
| Laadimisaeg (min) | 300 - 360 |
| Max. valgustatud ala | 828 |
78.65€ /tk
Maksudeta: 65.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172097
- Kaal: 2.26kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163042654
- Riik: Hong Kong