



Reflektor Strend Pro Worklight SMD LED BL2-D3, 20W, 1600 lm, töö, kaabel 1,8 m, IP65
Mida teeks käepärane mees, kui nende kuuris pole korralikku valgust? Kaasaskantav laetav LED-valgusti Worklight BL2S20A1-D3 on valge valguse allikas, mis vastab oma olemuselt päevavalgusele. Helkuri heledus ulatub 1600 lm-ni ja selle sisendvõimsus on 20 vatti.
Helkuri eeliseks on selle pea, millel on reguleeritav valgustusnurk vahemikus 0 kuni 120 °. Tänu kaitseastmele IP65 on helkuri pind vastupidav vihmale ja tolmuosakestele. Ergonoomiline ja pehme käepide võimaldab mugavat käsitsemist. Lamp on geniaalne ja stabiilne abiline kõikjal, kus on vaja millegi jaoks midagi särada.
Kaabli pikkus on 1,8 m.
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | Kohtvalgus |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 1 600 lm |
| Sisend | 20 W |
| Toitekaabel | 1,8 m H07RN-F 3 x 1,0 mm<sup>2</sup> |
| Kaitseklass | mina |
| Elektrijäätmed | Jah |
| võimsustegur | 0,5 |
| katvus | IP65 |
| laadimine | EI |
| Värviedastuse indeks | > 80 |
22.39€ /tk
Maksudeta: 18.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171422
- Kaal: 1.20kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014170
- Riik: Hong Kong