



Reflektor Strend Pro Worklight SMD LED BL2-E2, 2x20W, 1600 lm, koos alusega, töö, kaabel 2,5 m, IP65
Kui olete meistrimees, kes otsib kahekordset efektiivsust ühes, olete õiges kohas. Kõrge ja töökindel Worklight BL2S20A1-E2 paistab silma kahekordse võimsusega tänu kahele LED-tuledega peale. Valgustusnurk on reguleeritav vahemikus 0 - 120 ° ja ka valgustuse kõrgus. Heledus ulatub kuni 2 x 1600 lm-ni, värvitemperatuur 4000 K ja sisendvõimsus 2 x 20 W.
Eeliseks on kaitseaste IP65, mis tähendab vastupidavust vihmale ja tolmuosakestele. Seetõttu saate helkurit kasutada õues, muretsemata selle kahjustamise pärast.
Klassikaliselt toidetakse seda vooluvõrgust pingega 230 V ja kaabliga pikkusega 2,5 meetrit. Valgustil on mittevahetatav valgusallikas, millel on väga pikk kasutusiga, kui see pole mehaaniliselt kahjustatud.
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | Kohtvalgus |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 2 x 1600 lm |
| Sisend | 2 x 20 W |
| Toitekaabel | 2,5 m H07RN-F 3 x 1,0 mm<sup>2</sup> |
| Kaitseklass | mina |
| Elektrijäätmed | Jah |
| võimsustegur | 0,9 |
| katvus | IP65 |
| laadimine | EI |
| Värviedastuse indeks | > 80 |
49.61€ /tk
Maksudeta: 41.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171425
- Kaal: 4.10kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014200
- Riik: Hong Kong