
Reflektor Strend Pro Worklight SMD LED BL2-E2, 2x50W, 4000 lm, koos alusega, töö, kaabel 2,5 m, IP65
Kõrge Worklamp BL2S50A1-E1 võib pakkuda sirgjoonelist ja eredat valgust, mille kõrgust saab statiivil reguleerida. Valgusvihu nurk on samuti reguleeritav vahemikus 0 kuni 120°. Heledus ulatub kuni 4000 lm-ni, värvitemperatuur 4000 K ja sisendvõimsus 50 W.
Plussiks on IP65 kaitseaste, mis tähendab vastupidavust vihmale ja tolmuosakestele. Nii saate prožektorit kasutada ka õues, muretsemata selle kahjustamise pärast. Seda toidetakse klassikaliselt vooluvõrgust pingega 230 V. Sellel on kaabel pikkusega 2,5 meetrit.
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | kaasaskantav helkur |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230 / 400V) |
| Valgusvoog | 4000 lm |
| Sisend | 2x50 W |
| Toitekaabel | 2,5 m H07RN-F 3 x 1,0 mm<sup>2</sup> |
| Kaitseklass | IP 65 |
| Veekindlus | Jah |
| laadimine | EI |
82.28€ /tk
Maksudeta: 68.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172095
- Kaal: 5.61kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163042630
- Riik: Hong Kong