









Strend Pro lamp, laud, LED, valgustugevuse valija, USB, 2 W, valge
Strend Pro LED-laualamp – elegantne valgustus paindlikkusega
Strend Pro LED-laualamp ühendab stiilse disaini ja funktsionaalsuse, tuues mugava ja kohandatava valgustuse teie tööruumi, öökapile või lugemisnurka.
Põhijooned:
- Paindlik alus: reguleerige valgustusnurka täpselt vastavalt vajadusele.
- Reguleeritav valguse intensiivsus: Kolm sooja valguse režiimi (2500–2700K) ideaalse atmosfääri loomiseks.
- USB-C laadimine: kaasaegne ja mugav laadimine, kuni 3 tundi tööd ühe laadimisega.
- Vastupidavus ja disain: Valmistatud puhta valge viimistlusega tugevast ABS materjalist.
Tehnilised parameetrid:
- Energiasäästlik LED-valgustus: nimivõimsus 2 W heledusega 70 lm.
- Kõrge valguskvaliteet: värviedastusindeks (CRI >80) ja kõrge võimsustegur (PF >0,9).
- Kaitseaste: IP20 (sobib kasutamiseks siseruumides).
- Mõõdud: 43 × 13 × 12 cm.
- Värvitemperatuur: Soe valgus (2500–2700 K).
See lamp ei paku mitte ainult erakordset välimust, vaid ka praktilisi funktsioone, mis muudavad teie päeva nauditavamaks. Hankige ideaalne valgustus Strend Pro LED-lambiga!
| Default | |
| Energiaklass | G |
| Tip | lamp |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 70 lm |
| Sisend | 2 W |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Toitekaabel | USB-C |
| Kaitseklass | IP20 |
| võimsustegur | >0.9 |
| Aku mahutavus | 1200 mAh |
| laadimine | Jah |
| Värviedastuse indeks | >80 |
7.88€ /tk
Maksudeta: 6.51€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2173603
- Kaal: 0.25kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163093359
- Riik: China