
Strend Pro töövalgusti, 10 W, LED 600 lm, töö- ja hoiatusreflektor, USB sisse/välja
- Kaasaskantav laetav lamp on mõeldud ainult isiklikuks kasutamiseks kuivades siseruumides, nt töökodades või garaažides. - Lamp ei sobi kodu ruumide valgustamiseks. Tehnilised andmed: Lamp: Energiatarve: 10 W Valgusallikas: COB LED Heledus: 600 lm Värvitemperatuur: 6,500 K Valgustusaeg täisvõimsusel: 4 h Kaitse: IP43 Kaitseklass: III Energiaklass: A + Materjal: ABS Mõõdud: 16 x 12 cm Kaal: 285 g Aku: Pinge: 3,7 V Mahutavus: 4,000 mAh Laadimisaeg: 4 h
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Tip | kaasaskantav helkur |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kaal (koos patareidega) | 285 |
| Valgusvoog | 600 lm |
| Sisend | 10 W |
| Tööaeg (min) | 240 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Toitekaabel | USB |
| Tööaeg | 4 h |
| Kaitseklass | III |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 240 |
| Tööaeg, kui põleb | 4 hod |
17.79€ /tk
Maksudeta: 14.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171598
- Kaal: 0.46kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163021826
- Riik: China