







Strend Pro vaheseinalamp, SMD LED 2835, 1600 lm, lakke ja seinale, ovaalne, IP65
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 1 600 lm |
| Sisend | 20 W |
| Kaitseklass | II |
| katvus | IP65 |
13.19€ /tk
Maksudeta: 10.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172576
- Kaal: 0.52kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163062157
- Riik: China