







Worcraft CIW-S20Li akulöökkruvikeeraja, mille kinnitusläbimõõt on 1/2", on ette nähtud kruvide lõdvendamiseks/pingutamiseks, samuti mutrite pingutamiseks ja lõdvendamiseks. Kruvikeeraja töötab kiirusel kuni 2200 pööret minutis. Poltide ja mutrite jaoks on alati vaja valida õige pea suurus. Vale suurus põhjustab ebaõiget pingutamist ja pöördemomendi väärkasutamist või võite polti/mutrit kahjustada. Pöörlemissuunda saab muuta ainult siis, kui kruvikeeraja ei tööta. See on varustatud ergonoomilise libisemiskindla käepidemega, mis tagab õige haarde. Kruvikeerajal on kompaktne disain ja praktiline konks vöö külge kinnitamiseks. Tavaline laadimisaeg on umbes 1 - 1,5 tundi. Aku on ülelaadimise eest kaitstud termokaitsmega, nii et see võib laadijas püsida pikka aega ilma kahjustusteta (kuid mitte kauem kui 24 tundi).
Tarvikud:
- 4 x padrunpea 17, 19, 21, 23 mm
- Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Löökide arv | 0-2900/min |
| Kiirus ilma koormuseta | 0 - 2 200 rpm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 350 Nm |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Aku pinge | 20 V |
| Ligikaudne laadimisaeg | 1 tund |
| Maksimaalne pöördemoment (Nm) | 350 Nm |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| kohver | EI |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 0-2200 pööret minutis |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Aku mahutavus | 4.0 Ah Li-Ion |
| Laadimisaeg (min) | 60-90 |
| Klambri läbimõõt | 1/2" |
| Patarei | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113933
- Kaal: 2.75kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023307142
- Riik: China