









Kolbsaag Worcraft CSS-S20Li, 20V, Li-Ion, puit 80
Worcraft CSS-S20Li sabasaag on valmistatud aednikele, puuviljameistritele, ehitusplatside käsitöölistele, aga ka nõudlikele majaomanikele. Sellega saab lõigata puitu 80 mm sügavuselt, metalli 20 mm sügavuselt ja terast kuni 10 mm sügavuselt ning spetsiaalse saeketta abil saab lõigata telliseid. 4,0 Ah liitiumioonaku pingega 20 V tagab, et teid ei piirata töötamise ajal kuidagi, ning väike kaal koos kaarkäepidemega tagab ohutu käsitsemise ja lihtsa töö ka raskemini ligipääsetavates kohtades. Sae kiirus ilma koormuseta on 3000 pööret minutis. Saeketta käik (26 mm) muudab lõikamise võimsamaks ja tagab parema saepuru eemaldamise. Praktiline sisse/välja lüliti on varustatud lülitilukuga. Kiirkinnituspadrun tagab saeketta kiire ja mugava vahetamise. Jalaplaat tagab täpse lõikamise ja seda saab reguleerida ühe reguleerimisnupuga. Pakendis saate:saeketta reguleeritav jalaplaat Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Metalli lõikamine | 20 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 0-3000 pööret minutis |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Saelehe käik | 26 mm |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Puidu lõikamine | 80 mm |
| Käigu pikkus (mm) | 26 |
| Lõikepaksus terases | 10 mm |
| Puidu lõikepaksus | 80 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 3 000 p/min |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Terase lõikamine | 10 mm |
| Aku mahutavus | 4.0 Ah Li-Ion |
56.54€ /tk
Maksudeta: 46.73€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114028
- Kaal: 2.16kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023311705
- Riik: China