









13 mm kinnitusläbimõõduga kruvikeeraja Worcraft CHD-S20Li on mõeldud puidu, metalli, keraamika, plasti ja betooni puurimiseks. See sobib ka kruvide keeramiseks ja keermestamiseks. Kruvikeeraja saavutab maksimaalse kiiruse 1650 pööret minutis. See on varustatud elektroonilise kiiruse reguleerimisega. Kiirust saab reguleerida vasakule/paremale keerates. Kruvikeeraja, mille kraanide arv on 26400 lööki minutis, tagab maksimaalse pöördemomendi 50 Nm. Sellel on võimalus seadistada pöördemomenti 21 sammuga, mis aitab vältida kruvide või puuride peade kahjustamist. Juhtnuppu keerates on võimalik seada samm vahemikus 1 (kergesti pööratavad kruvid) kuni 21 (tugeva pööramise või raske puurimisega kruvid). Puurimisel kasutatakse puurimise sümboliga seadistust. Kruvikeeraja on varustatud ka LED-valgustuse, metallist padruni ja ergonoomilise libisemiskindla käepidemega. Kompaktset konksu kasutatakse kruvikeeraja rihmale riputamiseks. Tavaline laadimisaeg on umbes 1-1,5 tundi. Aku on ülelaadimise eest kaitstud termokaitsmega, nii et see võib laadijas püsida pikka aega ilma kahjustusteta (kuid mitte kauem kui 24 tundi). Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Kiirus ilma koormuseta | 0-440 / 0-1650 rpm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Maksimaalne pöördemoment | 50 Nm |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Aku pinge | 20 V |
| Maksimaalne pöördemoment (Nm) | 50 Nm |
| Tabamuste arv | 0-7200 / 0-26400 |
| kohver | EI |
| Pöördemomendi aste | 20+1+1 Nm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 440-1650 p/min |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Klambri läbimõõt | 13 mm |
| Akutööriista tüüp | Juhtmeta kruvikeeraja |
| Koputama | Jah |
| Patarei | Jah |
| Pöördemomendi seadistamine | 20+1 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113900
- Kaal: 1.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023311682
- Riik: China