









Raadio Warcraft CBTS-S20LiH ShareSYS, 20V Li-Ion, DAB+FM, Bluetooth, AUX, 2x15W
Juhtmevaba kõlar Worcraft CBTS-S20LiH kuulab FM/DAB-raadiot, signaali ja muusikat Bluetoothi kaudu või AUX-sisendpordi kaudu ühendatud väliselt meediumilt. See on varustatud tolmukaitse ja tõhusa löögikaitsega. Kõlar toetab kõiki helivorminguid. Kõlar paistab silma suurepärase jõudlusega ja ei vaja peaaegu mingit hooldust. Taasesitusaeg (muusika esitamisel maksimaalse helitugevusega) on 6 tundi. FM sagedusvahemik on 87,5 - 108,00 MHz ja DAB sagedusvahemik on 174 - 240 MHz. Mõõdud: 18,4 x 22 x 31 cm.
| Default | |
| Bluetooth | Jah |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Taasesituse aeg | 6 h (muusika kuulamisel maksimaalse helitugevusega) |
| FM sagedusvahemik | 87,5 – 108,00 MHz |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| DAB-sagedusvahemik | 174 -240 MHz |
| Moonutatud | =<1% |
| USB-väljundi parameetrid | 5V DC, 1000 mA |
143.57€ /tk
Maksudeta: 118.65€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114787
- Kaal: 3.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163067916
- Riik: China