









Saag Warcraft CJS-S20Li ShareSYS, 20 V liitiumioon, sirgjooneline
Worcraft CJS-S20Li tikksaag on mõeldud hobikasutajatele rist-, sirge- ja gofreeritud lõikamiseks. See pakub sirget lõiget, aga ka kuni 45 ° kaldlõikeid. Puidu lõikamisel võib ulatuda 80 mm-ni, terases 6 mm ja plastikus 12 mm-ni ning spetsiaalsete tarvikutega saab lõigata isegi kummi- ja keraamilisi plaate. Te ei vaja juurdepääsu pistikupesale, saagi toidab liitiumioonaku, mille võimsus on 4,0 Ah ja pinge 20 V. Saag saavutab kuni 2500 pööret minutis ja tänu sissejuhatuse funktsioonile saate ära kasutada väiksemaid ja suuremaid lõikekiirusi. Sellel on väga väike kaal ja libisemisvastane pinnatöötlus, seda on lihtne käsitseda. Saag on varustatud kiirvabastusmehhanismiga, mis võimaldab saekettade hõlpsaks ja kiireks vahetamiseks. See on varustatud LED-valgustusega, mida saate kasutada halbades valgustingimustes ja võimaldab ühendada välise saepuruimeja (tolmuimeja), nii et lõike ümber tekib vaid minimaalselt jäätmeid. Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
Paketis saate:
saeleht
Lükandjalats
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 0-2500 pööret minutis |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Puidu lõikamine | 80 mm |
| Aku pinge | 20 V |
| Lõikepaksus terases | 6 mm |
| Kaldus lõiked | 0-45° |
| Puidu lõikepaksus | 80 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 2500 p/min |
| Plasti lõikamine | 12 mm |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Terase lõikamine | 6 mm |
| Aku mahutavus | 4.0 Ah Li-Ion |
43.84€ /tk
Maksudeta: 36.23€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114336
- Kaal: 1.99kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023311729
- Riik: China