



Saag Worcraft CJS-S20LiB, 20V, liitiumioon, sirge, isekopeeruv
Varustage oma töökoda kvaliteetsete tööriistadega. Üks selline on Worcraft CJS-S20LiB pusle, mis on mõeldud hobikasutajatele rist-, sirgete, laineliste lõigete ja lõikematerjalide jaoks. See pakub sirget lõikamist, aga ka lõiget kuni 45° nurga all. Puidu lõikamisel võite ulatuda 135 mm-ni, terases 10 mm ja plastikus 20 mm-ni. Spetsiaalsete tarvikutega ei pea vastu isegi kummist ja keraamilised plaadid. Te ei vaja juurdepääsu vooluvõrgule, ajami tagab liitiumioonaku mahutavusega 4,0 Ah ja pingega 20 V. Saag saavutab kuni 3800 pööret minutis ja tänu nende sujuvale reguleerimisele saate lõikamisel ära kasutada nii madalamaid kui ka suuremaid kiirusi. Sellel on väga kerge kaal ja libisemiskindel viimistlus, nii et saega töötamine on lihtne ja mugav. Saag on varustatud saeketaste lihtsaks ja kiireks vahetamiseks kiirvabastusmehhanismiga, mida saate kasutada erinevate materjalide lõikamisel. Lisaks on see varustatud LED-valgustusega, mida saate kasutada vähese valguse tingimustes ja võimaldab ühendada välise saepuruimeja (tolmuimeja), nii et lõike ümber tekib vaid minimaalselt jäätmeid. Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 800 – 3 800 p/min |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Puidu lõikamine | 135 |
| Aku pinge | 20 V |
| Lõikepaksus terases | 10 mm |
| Puidu lõikepaksus | 135 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 3,800 pööret minutis |
| Plasti lõikamine | 20 |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Terase lõikamine | 10 |
| Aku mahutavus | 4.0 Ah Li-Ion |
80.04€ /tk
Maksudeta: 66.15€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114785
- Kaal: 2.06kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905247706133
- Riik: China