







Saag Worcraft CMCS-S20LiB, 20V, liitiumioon, 115 mm, ümmargune
Kvaliteetne ketassaag ei tohiks puududa ühestki töökojast, kuna see saab raskusteta hakkama mis tahes lõiketöödega. Miniketassaag Worcraft CMCS-S20LiB sobib piki- ja põikilõikamiseks, samuti kaldlõigeteks erinevat tüüpi materjalides, nagu puitlaastplaat, laminaatpõranda osad, lehtmetall, metallribad, metall- või plasttorud. Nii hobikasutaja kui ka osav isetegija hindab kindlasti lõikesügavust 42,8 mm sirge lõike puhul ja 28 mm sügavust 45° nurga all. Sae toiteallikaks on Li-Ion aku, mille maht on 4,0 Ah ja pinge 20 V. See saag saavutab 5000 pööret minutis Sellel miniketassael on sama funktsioon kui klassikalisel ketassael, kuid tänu oma väiksusele, kompaktsusele ja väiksemale kaalule on see disainitud nii, et seda oleks lihtne ühe käega käes hoida ja juhtida. Võrreldes klassikalise ketassaega on miniketassaag varustatud mehhanismiga, mis võimaldab hõlpsasti reguleerida lõikesügavust ja teha sukellõikeid materjali pinna sees. Aku ja laadija ei kuulu komplekti! Pakendi sisu: - 1 tk miniketassaag - 1 tk saeleht - 1 tk külgjuhik - 1 tk kuuskantvõti - 1 tk imitoru
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 5000 rpm |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Aku pinge | 20 V |
| Lõikesügavus 45° juures | 28 |
| Lõikesügavus 90° juures | 42,8 |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 5000 rpm |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Aku mahutavus | 4.0 Ah Li-Ion |
| Saelehe läbimõõt | 11,5 cm |
99.10€ /tk
Maksudeta: 81.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114784
- Kaal: 2.63kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905247706140
- Riik: China