









Worcraft CPVC-S20Li juhtmeta kaasaskantav tolmuimeja on mõeldud mitteohtlike kuivade materjalide tolmuimemiseks. Tolmuimeja on mõeldud ainult koduseks kasutamiseks. Vastupidava kogumismahuti maht on 500 ml. Võimas tolmuimeja tagab alarõhu => 3,8 kPa. See on varustatud tekstiilfiltriga ja üllatab oma väikese kaaluga. See lülitub hõlpsasti sisse ja välja, kasutades ON / OFF nuppu. Vabastusnuppu kasutatakse kogumismahuti vabastamiseks. Tavaline aku laadimisaeg on umbes 1 - 1,5 tundi. Aku on ülelaadimise eest kaitstud termokaitsmega, nii et see võib laadijas püsida pikka aega ilma kahjustusteta (kuid mitte kauem kui 24 tundi).
Pakett sisaldab 3 tüüpi tarvikuid (hari, põrandapea, pilupea) ja imemistoru. Kõiki 3 tüüpi tarvikuid saab paigaldada otse juhtmeta kaasaskantavale tolmuimejale või on võimalik paigaldada kõigepealt imitoru ja seejärel tarvikud, olenevalt teostatavast tegevusest.
Tarvikud:
- Tekstiilist filter
- pintsel
- Põranda pea
- Piludega pea
- Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Pinge | 20 V |
| Negatiivne rõhk | >= 3,8 kPa |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Toitesüsteem | Mulle |
| Aku pinge | 20 V |
| Koti/konteineri maht | 500 ml |
| Kollektsiooni konteiner | 500 ml |
| Aku mahutavus | 2 või 4 Ah |
| Laadimisaeg (min) | 60-90 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119310
- Kaal: 1.88kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014828
- Riik: China