









Worcraft CHT-S20LiA, 510 mm, 3/4", hekilõikur
Akukäärid Worcraft CHT-S20LiA on mõeldud eranditult hekkide, põõsaste ja põõsaste lõikamiseks. 51 cm pikkuse vardaga kääride hamba pikkus on 20 mm. Seetõttu on enne akukääride kasutamist vaja oksakääridega ära lõigata kõik oksad, mille läbimõõt on suurem kui 20 mm! Võimsad käärid töötavad kiirusega 1200 pööret minutis. Käärid on varustatud libisemisvastase käepidemega, mis tagab kindla ja mugava haarde. Turvateral on ümarad küljed, et vähendada vigastuste ohtu. Täiendav löögikaitse hoiab ära tüütu tagasilöögi, kui tera puutub kokku seina või aiaga. Käärid laevad 1 - 1,5 tunniga. Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Kaal (kg) | 2,1 |
| Tühikäigu kiirus | 1,200 pööret minutis |
| Hamba pikkus | 20 mm |
| Kangi pikkus | 510 mm |
| Sõit | Aku |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Toiteplokk | 20V |
| Aku pinge | 20 V |
| Pulga pikkus (cm) | 51 |
| Hamba pikkus (mm) | 20 |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 1200 minutis |
| Aku mahutavus | 2 või 4 Ah |
58.44€ /tk
Maksudeta: 48.30€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111362
- Kaal: 2.93kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017768
- Riik: China