









Worcraft cpS-S20Li kettsaag, 20 V, Li-Ion, 8 "Oregon, teleskoop 188-270 cm
Worcraft CPS-S20Li pusle on ideaalne valik puuviljakasvatajatele ja professionaalsetele arboristidele. Selle peamine kasutusala on puude hargnemiseks ja selle konstruktsioon on selleks kohandatud. Rööpa pikkus ulatub 240 mm-ni ja varda maksimaalne lõikepikkus on 200 mm. Saag on varustatud teleskoopkäepideme ja õlarihmaga lihtsaks ja vähenõudlikuks kasutamiseks. Tänu 20 V Li-Ion akule mahutavusega 2-4 Ah ei piira teid juurdepääs pistikupesale ja saate elektrisae eelised: madal müratase, sujuv käivitus ka talvekuudel, madalad kasutuskulud ja väike kaal. Juhtsiin muudab käsitsemise lihtsamaks ning saag on varustatud paagis oleva õlitaseme vaateakna ja aku laetuse taseme nupuga. Keti kiirus ulatub 5 m/s, hammaste on 3/8 (9,52 mm) ja varda paksus 1,1 mm. Praktiline sisse/välja lüliti on varustatud turvalukustusega. Pakett sisaldab: Montaažitööriista kinnitusklamber õlarihma õlijaoturAku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Kaal (kg) | 3 |
| Müra | 106 db |
| Tip | Teleskoop |
| Kangi pikkus | 240 mm |
| Sõit | Aku |
| Teleskoopkäepide | Jah |
| Teleskoopvarras | 82 cm |
| Toiteplokk | 20V |
| Aku pinge | 20 V |
| Pulga pikkus (cm) | 20 |
| Varda paksus | 1,1 mm |
| Hammaste vahekaugus | 3/8 tolli (9,52 mm) |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Aku mahutavus | 2 või 4 Ah |
| Keti kiirus | 5 m / s |
| Maksimaalne lõikepikkus | 200 mm |
116.89€ /tk
Maksudeta: 96.60€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114315
- Kaal: 3.83kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014262
- Riik: China