









Car Fridge Strend Pro, 2v1, 24 lit, 230V/12V, PUR insulation
| Default | |
| Energy class | E |
| Volume (l) | 24 |
| Volume | 24 l |
| insulation | Polyurethane Sealing Foam |
| Power supply | 230 / 12 V |
| Dimensions WxDxH (cm) | 40x30x44 |
| Max. cooling capacity | 15 ± 3 °C |
| Refrigerator type | portable |
| Max. heating capacity | 55 ± 10 °C |
| Climate class | N, SN |
| Annual energy consumption | 78.1 Kwh/annum |
88.31€ /pcs
Ex Tax: 72.98€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 802371
- Weight: 5.50kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163025305
- Country: China