









Burner Strend Pro 400, fillable
| Default | |
| Flame temperature | 1300 ° C |
| Holder | NO |
| Typ | manually |
| Gas category | Direct overpressure of propane-butane |
| Nozzle diameter | 20 mm |
| Max. consumption. | 13,3 g/h |
| Setting the heat output | 0.5 kW |
| suitcase | NO |
| Electrical waste | NO |
9.20€ /pcs
Ex Tax: 7.60€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 2172634
- Weight: 0.29kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068784
- Country: China