



Panel EUROSTANDARD 3D 2500x2030 / 200x50 / 4,00 mm, fence, green, RAL6005
The Strend Pro Eurostandard 3D fence panel is made of high-quality materials (PVC+ZN) that are resistant to weather conditions. They are also resistant to corrosion and their maintenance is minimal. Suitable for fencing around a family house, land, cottage, industrial buildings and other areas.
Dimensions: fence: 250x203 cmmesh size: 200x50 mmwire thickness: 4 mm, wire thickness tolerance ± 2 mmcolor : green
| Default | |
| Color | green |
| Height | 203 cm |
| Material | touch |
| Surface treatment | PVC+Zn |
| Typ | Fence panel |
| Net | 200 x 50 mm |
| The use | fencing |
| Length (cm) | 203 |
| Wire diameter | 4 mm |
| Length (m) | 2,5 |
| Mesh size (mm) | 200x50 |
| Dimension | 250 x 203 cm |
41.93€ /pcs
Ex Tax: 34.65€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431318
- Weight: 10.00kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163031719
- Country: Ukraine
This product has a minimum quantity of 10