



Panel Strend Pro EUROSTANDARD 3D, 2500x1030/200x50/4.00 mm, anthracite, fence, RAL7016
The Strend Pro Eurostandard 3D fence panel is made of high-quality materials (PVC+ZN) that are resistant to weather conditions. They are also resistant to corrosion and their maintenance is minimal. Suitable for fencing around a family house, land, cottage, industrial buildings and other areas.
Dimensions: fence: 250x103 cmmesh size: 200x50 mmwire thickness: 4 mm, wire thickness tolerance ± 2 mmcolor: anthracite
| Default | |
| Color | anthracite |
| Height | 103 |
| Material | touch |
| Surface treatment | PVC+Zn |
| Typ | Fence panel |
| Net | 200 x 50 mm |
| The use | fencing |
| Length (cm) | 103 |
| Wire diameter | 4 mm |
| Length (m) | 2,5 |
| Mesh size (mm) | 200x50 |
| Dimension | 250 x 103 cm |
17.16€ /pcs
Ex Tax: 14.18€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431337
- Weight: 10.00kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- Country: Ukraine
This product has a minimum quantity of 10