



Solar garden border GB004, 45x29 cm, plastic, LED, pac. 4 pcs
- the package contains 4 panels, one of which has a built-in solar light - Possibility to power other pieces to unlimited length - durable UV stable plastic - allows you to effectively separate the grass from the flower bed and the like. - total length 1.80m - one panel size: 45cm width x 29cm height (including feet)
| Default | |
| Color | Brown |
| Height | 180 cm |
| Material | plast |
| Surface treatment | plast |
| Typ | hem |
| Height (cm) | 30 |
| The use | fencing |
| Length (cm) | 180 |
| Width | 45 cm |
| Flexible | NO |
| Dimension | 1,80 m |
17.79€ /set
Ex Tax: 14.70€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 2211197
- Weight: 0.90kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163002795
- Country: China