
Brace-post 38mm thickness 1,50mm L-2000mm Metaltec
| Default | |
| Color | green |
| Height | 220 cm |
| Material | touch |
| Surface treatment | zinc,plastic |
| Typ | Brace |
| The use | ensuring the stability of the posts |
| Diameter (mm) | 38 |
| Length (cm) | 220 |
| Width | 3,8 cm |
| Dimension | 2200x38x1,25 mm |
9.08€ /pcs
Ex Tax: 7.50€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431205
- Weight: 2.51kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014071
- Country: China