
Brace-post 48mm thickness 1,25mm L-2000mm Metaltec
| Default | |
| Color | green |
| Height | 220 cm |
| Material | touch |
| Surface treatment | zinc,plastic |
| Thickness (mm) | 1,25 |
| Typ | Brace |
| The use | to the mesh |
| Diameter (mm) | 48 |
| Length (cm) | 220 |
| Width | 0,125 cm |
| Dimension | 48x1,25x2200 mm |
10.29€ /pcs
Ex Tax: 8.50€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 432084
- Weight: 2.79kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023378968
- Country: China