
Brace Strend Pro METALTEC, Zn+PVC, green, RAL6005, 38/1500/1.25 mm
| Default | |
| Color | green |
| Height | 150 cm |
| Material | touch |
| Surface treatment | ZN+PVC |
| Thickness (mm) | 1,25 |
| Typ | Brace |
| The use | To the meshes |
| Diameter (mm) | 38 |
| Length (cm) | 150 |
| Width | 3,8 cm |
| Dimension | 38/1500/1,25 mm |
5.81€ /pcs
Ex Tax: 4.80€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431253
- Weight: 1.65kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037087
- Country: China