
Bracket Strend Pro EUROSTANDARD, 40x300 mm, anthracite, RAL7016, with screws, for undergravel boards
| Default | |
| Color | anthracite |
| Height | 30 cm |
| Material | touch |
| Surface treatment | touch |
| Typ | Holder for under-rake boards |
| Width (cm) | 4 |
| Length (cm) | 30 |
| Width | 4 cm |
| Dimension | 40x300 mm |
3.18€ /pcs
Ex Tax: 2.63€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 432310
- Weight: 0.99kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163055692
- Country: Poland