
Support Base Bracket Strend Pro EUROSTANDARD, 60x40 mm, green, RAL6005, for post anchoring
| Default | |
| Color | green |
| Material | touch |
| Surface treatment | touch |
| Typ | anchoring foot for post |
| The use | Anchoring the post |
| Width (cm) | 10,9 |
| Length (cm) | 14,9 |
| Width | 4 cm |
| For the column | 60x40mm |
| Dimension | 60x40 mm |
7.37€ /pcs
Ex Tax: 6.09€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 432232
- Weight: 0.97kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037117
- Country: China