
Mesh GARDEN HEX PVC 1000/16/0.9 mm, green, RAL 6005, hexagonal, breeding, pack. 25 m
| Default | |
| Color | green |
| Height | 25 m |
| Material | touch |
| Surface treatment | plast |
| Typ | Breeding mesh |
| Net | 16 mm |
| The use | fencing |
| Overall height (cm) | 100 |
| Wire diameter | 0,9 mm |
| Total length of fencing (m) | 25 |
| Mesh size (mm) | 16 |
| Fence height | 1.0 |
| Dimension | 1x25 m |
32.02€ /m
Ex Tax: 26.46€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431008
- Weight: 0.30kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023372874
- Country: China